Home / Müşteri Görüşleri

Müşteri Görüşleri

Sayın değerli müşterilerimiz bu sayfa üzerinden bizim hakkımızda görüşlerinizi bildirebilirsiniz veya aklınıza takılan soruları yorum olarak bizlere iletebilirsiniz. Daha hızlı iletişime geçmek için hemen aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

——————————————————————————–

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon & WhatsApp: 0541 812 01 45

E-Posta: turhan6700@gmail.com

Aklınıza takılan her türlü soruyu veya bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

9 comments

  1. Gerçekten güzel hizmet veren bir kardeşimizdir 3 yada 4 sefer harddisk dolumu yaptırdım filmleri özenle hazırlamış teker teker yazmış isimlerini çok beğendim ileride tekrardan çalışmak istiyorum kolay gelsin.

  2. Ben istanbul hdd dolum hizmeti almak istiyorum yardımcı olur musunuz? Harddisk dolum fiyatları hakkında ve gönderim için detaylı bilgi istiyorum e-posta adresime.

  3. Merhaba ben burada daha önce harddisk dolumu yaptırdım çok memnun kaldım ve yine belgesel dolumu yaptıracağım. Turhan beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim çok titiz çalışma çıkarmış.

    • Merhabalar Sedat bey sizlei tekrar aramızda görmekten çok memnun olduk. İlginiz için çok teşekkür ederim. Yeni hizmetlerimizde sizinle tekrar çalışmak isteriz.

  4. Turhan bey size özellikle teşekkür ederim bugüne kadar gördüğüm en düzenli arşiv sizde harddisk dolumu için kalite isteyen arkadaşlar kesinlikle tavsiyem burası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir