Home / Güncel Film Listesini İndir

Güncel Film Listesini İndir

Hdd dolumu hizmeti alacaklar hemen aşağıdan film seçimi yapmak isteyenler excel film listemizi indirerek program size seçim yapmanıza olanak tanıyacaktır.

Harddisk dolumu ile ilgin diğer detaylar için bizimle iletişime geçin.

Film Listesi

hdddolumu.com olarak film dolumu hizmetinde güncel film listesi dosyamızı her hafta yenilemekteyiz. Hdd dolumu yapmak isteyen müşterilerim  resimdeki linke yada hemen altında yer alan direkt link bağlantısına tıklayarak güncel film listesine erişebilirler. Dosyayı indirdikten sonra takip etmeniz gereken adımlar, resim aracılığıyla anlatılmıştır.

En güncel film listesi için alttaki resime tıklayınız. Film listemiz çok yakında eklenecektir..

Direkt Link: Film listemiz çok yakında..

Güncel Film Listesi Ne Kadar Güncel ?

Genellikle filmlerin 1080p ve türkçe dublaj sürümlerini listeye eklemekteyim. Bunun dışında türk yapımlarının kaliteli 1080p sürümleri yaklaşık 6 ay sonra internete düşmektedir. Bu sebeple türk sinemasını biraz geç takip edilmektedir.

Film listesinden film seçerken zorlanıyorsanız size excelde filtreleme yapabileceğiniz bir fonksiyon kolaylığı sağladım. Excel listesini açtıktan sonra en yeni filmleri izlemek istiyorsanız, yapım yılı sekmesinden tarihi içinde bulunduğumuz yılı seçerseniz en güncel filmleri göreceksiniz. Eğer en iyi filmleri izlemek istiyorum derseniz, o zaman sizin için özenle hazırladığımız imdb puan sekmesini kullanabilirsiniz. İmdb puanını büyükten küçüğe doğru sıraladığınızda en iyi filmleri göreceksiniz.

 

Önemli Not 1

Film Listem Excel Programı ile hazırlanmıştır.Her kullanıcının listeyi kullanabilmesi için Excel 2003 versiyonu kullanılmaktadır.Bilgisayarınızda Excel Programı Kurulu Değilse Yüklemek İçin Buraya Tıklayınız….

İndirme İşlemi Tamamlandığında Rar Dosyasına Çift Tıklayın.Rar dan çıkan dosyaya tekrar çift tıklayın ve ekranınızın sağ alt köşesinde kurulum tamamlandı yazısı çıkana kadar bekleyin.Program 1-2 dakika içinde otomatik olarak Bilgisayarınıza Kurulacaktır.

Önemli Not 2

Listeden Nasıl Seçim Yapılacağını Bilmiyorsanız Yada İlk Defa Seçim Yapacaksanız Lütfen Öncelikle iletişime geçip yardım isteyebilirsiniz. Biz gerekli adımları size detaylı olarak ileteceğiz.

 

Kargo gönderi yapmış müşterilerin listesi için tıklayınız…

Güncel film listesinde genellikle bluray filmler, 4k filmler, yabancı diziler, yerli diziler, pc oyunları, belgeseller, türk sineması gibi kategorilerde güncelleme yapılmaktadır.

Tarih olarak güncel film listesi hizmetinde aksamalar olursa lütfen iletişime geçiniz.

Eğer film listesinde olmayan ama mutlaka tavsiye ettiğiniz filmler varsa, email ve whatsapp yoluyla ilettiğiniz takdirde en yüksek kalitelisini indirip listeye ekleyeceğim. Sizin önerileriniz film listemin daha da kaliteli olacağına inanıyorum.

——————————————————————————–

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon & WhatsApp: 0541 812 01 45

E-Posta: [email protected]

Aklınıza takılan her türlü soruyu veya bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.