Remux Nedir?

Remux Nedir?

Remux aslında basit bir ifadeyle anlatmak gerekirse, Gerçek Bluray 2160p (4K) & 1080p görüntüdür. Bir film paylaşımın da bu ibareyi ( Remux ) görürseniz, bu filmin olduğu gibi diskteki haliyle korunduğunu, görüntüyle oynanmadığı, encode edilmediği anlamına gelir. Bir Remux sunum bize o film de alabileceğimiz en iyi görüntü ve ses kalitesini sunar. Bluray disc’ler 100, 66, 50 ve 25 gb arasında değişen boyutlara sahiptir. Genellikle Blu-ray filmler de Dvd filmler gibi bir sürü dosya ve klasör ile birlikte gelirler. Bluray disc’ler dünya üzerinde bölge bölge çıkarıldıkları için (Amerika, Avrupa vs.) genellikle bir bluray diskte hemen hemen bir çok dil ve alt yazı seçeneği mevcuttur.

Blu-ray disklerde işimize yarayan Türkçe ve İngilizce hariç tüm dil seçenekleri ve ekstra özellikleri çıkartılarak yeni bir dosya oluşturma işlemine Remux denir. Remux işlemi sırasında ihtiyaç duyulan ses ve görüntüye herhangi bir kayıp verilmeden kalite düşürülmeden elde edilir. Remux’ler ise ham blu-ray diskin içerisinde dosyaların ayıklanarak yeniden birleştirilip mkv formatına dönüştürülmüş halidir.

Sizlerde aşağıdaki linkten Film arşivini indirerek 1000 ‘lerce 4K Uhd 2160p Remux ve Bluray 1080p Remux Filmlerimizden siparişinizi verebilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek