Bluray Filmler

Bluray Filmler

Bluray Film Dolumu

700 Tb depolama alanı, 550 Tb ulaşan devasa bir arşiv ve 75.000‘ ni aşkın yüksek çözünürlük lü içeriklerle Türkiye’nin en büyük harddisk film dolumu sitemize hoş geldiniz. Film izlemek için sinemaya gitmeden evinizde ailenizle birlikte daha rahat ve konforlu film izlemek oldukça eğlenceli ve zevkli oluyor, işte tamda burada hdddolumu.net olarak biz devreye giriyoruz. Sizi sinemaya gitmeden, cebinizde ve çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz harddisklerin içerisine yüklediğimiz filmlerle her an her yeri dilediğiniz zaman sinemaya çevirebilirsiniz.

Bluray Film Arşivi

Her hafta yenilemeye çalıştığımız Blu-ray Film arşivimizde 18.000‘i aşkın Dual seçenekli filmleri görebilirsiniz. Her film arşive eklenmeden sesleri kontrol edilir ve alt yazıları ilave ederek liste oluşturulup sizlerin hizmetine sunulur. İnternetten indirdiğiniz filmlerde ses senkron sorunlarıyla, alt yazı karakter ve kayma sorunları ile bir çok kişi gibi sizde karşılaşmışsınızdır. Biz bir filmi veya bir dizi sezonunu listeye eklerken bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bütün içerikleri tek tek kontrol eder ve o şekilde arşivimizde yerini alır.

Türkiye’nin En Büyük Bluray Film Arşivi Satış Sitesi

Harddisk film dolumu hizmetini bizden yaptırdığınız taktirde Bluray 1080p Full HD filmlerimizin kalitelerini sizde kendi gözünüzle görmüş olacaksınız. Bir arşivci için olmazsa olmaz olan kaide, filmlerdeki görüntü ve ses kalitesidir. Diğer hdd dolumu yapan veya online film izleme sitelerinde bu kaliteyi bulmak oldukça zorlaşmıştır: Bizim farkımız sizlerden gelen talepler doğrultusunda arşivimizi şekillendiriyor olmamızdır. Mümkün olan en hızlı bir şekilde gönderdiğiniz harddiskleri veya bizden alacağınız harddisklere seçtiğiniz içerikleri yüklüyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten Excel dosyasını indirmek ve orada istediğiniz içerikleri seçip kaydetmektir. Sonrasında kaydettiğiniz listeyi sitemizde bulunan Mail veya WhatsApp üzerinden bize göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ışık hızında bir dolumla İstanbul içi Harddisk dolum, boyutuna bağlı olarak aynı gün elden teslim edebilir ve aynı şekilde elden teslim alabilirsiniz. İstanbul dışı ise kargo ile işlem yapılmaktadır. Eğer harddiskiniz yok ise ve harddiskin tarafımızca temin edilmesini istiyorsanız, stoklarımızda bulunan, sıfır 2 yıl garantili 1-2-4-5-8 ve 10 tb harddisklerden dilediğinizi, seçtiğiniz içeriklerle beraber doldurulmuş şekilde alabilirsiniz. Her hafta yenilemeye gayret gösterdiğimiz arşiv içeriğimiz gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

 

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek