Dizi Dolumu

Dizi Dolumu

Yerli ve Yabancı Dizi Dolumu

Yerli ve yabancı dizi harddisk dolumu bölümüne hoş geldiniz. Bu sayfada kısaca arşivimizde bulunan yerli ve yabancı diziler hakkında bilgilendirme yapacağım. 700 TB depolama alanı ve 550 Tb ulaşan arşivimizde, Yerli ve yabancı olmak üzere dizi arşivimiz 140 TB ulaşmış durumdadır ve 2150‘ nin üzerinde dizi mevcuttur. Hdd dolumu konusunda bu sektörde her türlü içeriklerde zirvede olduğumuz gibi Dizi dolumu konusunda da en iddialı site olduğumuzu dizi listemizi indirip incelediğinizde göreceksiniz

Türkiye’nin En Büyük ve Çözünürlüğü en Yüksek Dizi Arşivi. 

Temin edebildiğim en yüksek çözünürlükteki dizileri arşivime ekliyorum buda genellikle Blu-ray 1080p Full hd dizilerdir. Bazı dizilerin Blu-ray 1080p versiyonlarının Türkçe ses ve Türkçe alt yazısı olmadığı için bu dizileri Blu-ray 720p formatın da arşivde görebilirsiniz, ama ilk tercihim her zaman en iyi görüntü ve sestir. Malum televizyonlar büyüdü, 80 ınch bulan televizyonlar varken hala dvdrip, Brrip arşivi yapanlardan değiliz. Teknolojinin hızına yetişmek çok zor, yakın zamanda 4K UHD diziler piyasaya sunulmaya ve arşivimizde yerini almaya başlandı. Ancak çok yaygın durumda değiller, Dünyayı takip ederek bu yüksek çözünürlükteki dizilerin arşivimizdeki sayısını her gecen gün artırmaya çalışacağız.

En güncel yerli ve yabacı diziler takip edilerek, sezonlar tamamlandığında arşivimizdeki yerini almaktadır. Sizlerde hdd dizi dolumu yaptırarak, izlemekten hoşlandığınız dizi ve filmleri her an elinizin altında bulundurabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten Excel dosyasını indirmek ve orada istediğiniz içerikleri seçip kaydetmektir. Sonrasında kaydettiğiniz listeyi sitemizde bulunan Mail veya WhatsApp üzerinden bize göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra ışık hızında bir dolumla İstanbul içi Harddisk dolum, boyutuna bağlı olarak aynı gün elden teslim edebilir ve aynı şekilde elden teslim alabilirsiniz. İstanbul dışı ise kargo ile işlem yapılmaktadır. Eğer harddiskiniz yok ise ve harddiskin tarafımızca temin edilmesini istiyorsanız, stoklarımızda bulunan sıfır 2 yıl garantili 1-2-4-5-8 ve 10 tb harddisklerden dilediğinizi, seçtiğiniz içeriklerle beraber doldurulmuş şekilde alabilirsiniz. Her hafta yenilemeye gayret gösterdiğimiz arşiv içeriğimiz gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek