Dizi Dolum Fiyatları

En uygun fiyat garantisi altında harddisk dolum fiyatlarımız hemen aşağıda bulunan şablonda sizler için listelenmiştir. Harddisk dolum fiyatlarımız GB miktarına göre belirlenmiştir. Fiyatlar konusunda aklınıza takılan bir soru olduğunda iletişime geçebilirsiniz.

——————————————————————————–

Harddisk Dolumu Fiyat Listesi

Dizi Dolum Fiyatları
Dizi Dolum Fiyatları

——————————

Harddisk dolumu konusunda verilen hizmete göre en iyi fiyatla hdd dolumu yaptırma garantisi veren rakipsiz bir oluşum; dddolumu.com.

Mayıs 14-05-2021 Tarihi İtibariyle Güncel Fiyat ListesiHdddolumu.com olarak özel indirmelerinizi yapmaktayız. Özel indirmelerde GB başına 0,5 TL ücret bulunmaktadır. Yani indirmek istediğiniz 250 gb lık bir arşiv var ve bunu indirme imkanınız yoksa, 250 * 0,5 tl = 125 tl gibi bir ücreti olacaktır.

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek

Mail Adresinden İletişime Geçiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu veya bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Kargo gönderi yapmış müşterilerin listesi için tıklayınız…

——————————————————————————–

Müşterilerimize Özel Film, Dizi, Oyun, Müzik İstek Bölüm Sıralaması

 

1 – Yabancı dizi adet fiyatı: 150 film altında dizi alımı 7.50 TL – – 500 dizi üzerinde alanlar 6.30 TL – – 1000 dizi üzerinde alanlar 5.10 TL – – 2000 üzeri dizi arası fiyatlarımız 4.50 – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

2 – Yabancı dizi adet fiyatı: 150 dizi altında dizi alımı 130 TL – – 150 dizi üzerinde alanlar 170 TL – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

Not: İndirmemizi istediğiniz arşivinizde olmasını istediğiniz vakit bulamayıp zaman ayıramadığınız içerikleri biz sizin yerinize indirip arşivleyip sizin için temin edebiliriz. Yerli, Yabancı film veya dizileri ister orjinal yada isteğe özel dublaj şeklinde harddisk dolum hizmetimiz bulunmaktadır. Çeşitli olarak müşterilerimiz için oyun, program, müzik ve belgesel gibi içerikleri indirme hizmetimiz vardır. Dizilerimiz 4K UHD televizyonlar için hazırlanmış denenmiş sorunsuzdur.