Belgesel Dolumu

Belgesel Dolumu

Belgesel Harddisk Dolumu

Dünyada en yaygın olarak faliyet gösteren belgesel kanalları ( National Geodraphic, History Channel, Discovery Channel, Bbc, Trt, Animal Planet, Diğer belgesel yapımları ) gibi popülaritesi tavan yapmış yapım şirketlerinin en ilgi çekiçi belgesellerini bulabileceğiniz bir oluşum olan hdddolum.net sitemiz, belgesel dolumun da çığır açarak dünyada paylaşıma açılmış  4k belgeselleri sizin hizmetinize sunuyor. Belgesel izlemek her insanın tarzına hitap ettiği için 7 den 70’e bütün belgesel severlerin istekleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermiş ve bu kadar geniş ve kaliteli içeriklerle sizleri buluşturuyoruz.

Harddisk dolumu hizmetlerimiz arasında yer alan belgesel dolumu kategorisinde yer alan içerikler: Bilim belgeselleri, Hayvanlar alemi belgeselleri, Uzay belgeselleri, Yaşam belgeselleri, Teknoloji belgeselleri, Tarih belgeselleri ve daha niceleri. Sizde hangi kategoriye ilgi gösteriyorsanız o tarz belgeselleri kolaylıkla arşiv listemizi indirip tür bölümünden filtreleme yaparak seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Geldiğimiz noktada hdd dolumu kapasitesi, 700 TB depolama alanı ve 550 TB’lık devasa bir arşive ulaşmıştır. Belgesel arşivi ise 20 TB civarındaır. Sizde belgesel dolumu yaptırmak için film listesini indirip içerikleri seçip sipariş verebilirsiniz.

 

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksaburadanindirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek