Harddisk Dolum Fiyatları

Fiyat Listesi

Harddisk Dolumu Fiyatları

Aşağıdaki listede GB tarzından dolum yaptırmak istediğiniz harddisk’in fiyatları detaylı olarak verilmiştir. Fiyatlar ile ilgili kafanıza takılan noktalar olursa bizlere ulaşınız.

Harddisk Satış, Sipariş ve Ödeme

Sipariş Vermek

Sitemizde bulunan film listemiz her hafta güncellenmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz güncel film listemizi indirin. Excel ile hazırlanmış film listemiz üzerinden almak istediğiniz filmlerin seçimini yapın. Filmlerin listesini yaptıktan sonra, Excel listesini kaydedin ve sonrasında hazırladığınız listeyi bizlere Mail veya WhatsApp üzerinden gönderin.

İşlemleri yaptıktan sonra mevcut olan harddiskinizi kargo ile bize gönderiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile indirimli bir şekilde harddiskinizi bize gönderebilirsiniz. Kargo ücreti, Siz gönderirken size ait, 3 TB ve üzeri dolumlarda kargoyu size gönderirken ücret tarafımızdan karşılanır. Kargoya harddiskinizi verdikten sonra kargo takip numaranızı WhatsApp üzerinden paylaşınız. Harddiskiniz tarafımıza ulaştığında sizlere, dolum süreci ve kargonun tekrar geri çıkarılması ile ilgili detaylı bilgiler verilecektir.

Eğer harddiskiniz yok ise ve harddiskin tarafımızca temin edilmesini istiyorsanız, stoklarımızda bulunan 1-2-4-5-8 ve 10 tb harddisklerden alabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim

Hardiskiniz İstanbul içi elden teslim alınır ve elden teslim edilir. Diğer illerde işlemler kargo ile yapılır. Ücreti hardiskinizi gönderirken harddiskle beraber gönderebilirsiniz veya harddiskinizin tarafımızca hazırlanmasından sonra, kargoya verileceği gün, Havale ve EFT  yapabilirsiniz. Siparişiniz hazır olduğunda, kargoya verileceği zaman size bilgi verilecektir. Ödemeler harddisk kargoya verilmeden önce yapılmalıdır.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

En uygun fiyat garantisi altında harddisk dolum fiyatlarımız hemen aşağıda bulunan şablonda sizler için listelenmiştir. Harddisk dolum fiyatlarımız GB miktarına göre belirlenmiştir. Fiyatlar konusunda aklınıza takılan bir soru olduğunda iletişime geçebilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek

——————————————————————————–

Harddisk Dolumu Fiyat Listesi

——————————

Harddisk dolumu konusunda verilen hizmete göre en iyi fiyatla hdd dolumu yaptırma garantisi veren rakipsiz bir oluşum; dddolumu.com.

Mayıs 14-05-2021 Tarihi İtibariyle Güncel Fiyat ListesiHdddolumu.com olarak özel indirmelerinizi yapmaktayız. Özel indirmelerde GB başına 0,5 TL ücret bulunmaktadır. Yani indirmek istediğiniz 250 gb lık bir arşiv var ve bunu indirme imkanınız yoksa, 250 * 0,5 tl = 125 tl gibi bir ücreti olacaktır.

Mail Adresinden İletişime Geçiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu veya bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Kargo gönderi yapmış müşterilerin listesi için tıklayınız…

——————————————————————————–

Müşterilerimize Özel Film, Dizi, Oyun, Müzik İstek Bölüm Sıralaması

 

1 – Yeşilçam normal film adet fiyatı: 150 film altında film alımı 7.50 TL – – 500 film üzerinde alanlar 6.30 TL – – 1000 film üzerinde alanlar 5.10 TL – – 2000 üzeri film arası fiyatlarımız 4.50 – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

2 – Yeşilçam erotik film adet fiyatı: 150 film altında film alımı 16 TL – – 150 film üzerinde alanlar 13 TL – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

3 – Yerli film adet fiyatı: 150 film altında film alımı 7.50 TL – – 150 film üzerinde alanlar 5.50 TL – –  Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.  Not 2: Yerli erotik filmlerimizide vardır. film başı 8.50 TL

4 – Yerli dizi Bölüm fiyatı: 150 bölüm altında diziler için 5 TL – – 150 bölüm üzerinde alanlar 4 TL – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

Not: İndirmemizi istediğiniz arşivinizde olmasını istediğiniz vakit bulamayıp zaman ayıramadığınız içerikleri biz sizin yerinize indirip arşivleyip sizin için temin edebiliriz. Yerli, Yabancı film veya dizileri ister orjinal yada isteğe özel dublaj şeklinde harddisk dolum hizmetimiz bulunmaktadır. Çeşitli olarak müşterilerimiz için oyun, program, müzik ve belgesel gibi içerikleri indirme hizmetimiz vardır. Filmlerimiz 4K UHD televizyonlar için hazırlanmış denenmiş sorunsuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir