Harddisk Dolum Fiyatları

En uygun fiyat garantisi altında harddisk dolum fiyatlarımız hemen aşağıda bulunan şablonda sizler için listelenmiştir. Harddisk dolum fiyatlarımız GB miktarına göre belirlenmiştir. Fiyatlar konusunda aklınıza takılan bir soru olduğunda iletişime geçebilirsiniz.

——————————————————————————–

Harddisk Dolumu Fiyat Listesi

——————————

Harddisk dolumu konusunda verilen hizmete göre en iyi fiyatla hdd dolumu yaptırma garantisi veren rakipsiz bir oluşum; dddolumu.com.

Mayıs 14-05-2021 Tarihi İtibariyle Güncel Fiyat ListesiHdddolumu.com olarak özel indirmelerinizi yapmaktayız. Özel indirmelerde GB başına 0,5 TL ücret bulunmaktadır. Yani indirmek istediğiniz 250 gb lık bir arşiv var ve bunu indirme imkanınız yoksa, 250 * 0,5 tl = 125 tl gibi bir ücreti olacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Telefon & WhatsApp: 0541 812 01 45

E-Posta: [email protected]

Mail Adresinden İletişime Geçiniz.

Aklınıza takılan her türlü soruyu veya bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Kargo gönderi yapmış müşterilerin listesi için tıklayınız…

——————————————————————————–

Müşterilerimize Özel Film, Dizi, Oyun, Müzik İstek Bölüm Sıralaması

 

1 – Yeşilçam normal film adet fiyatı: 150 film altında film alımı 7.50 TL – – 500 film üzerinde alanlar 6.30 TL – – 1000 film üzerinde alanlar 5.10 TL – – 2000 üzeri film arası fiyatlarımız 4.50 – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

2 – Yeşilçam erotik film adet fiyatı: 150 film altında film alımı 16 TL – – 150 film üzerinde alanlar 13 TL – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

3 – Yerli film adet fiyatı: 150 film altında film alımı 7.50 TL – – 150 film üzerinde alanlar 5.50 TL – –  Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.  Not 2: Yerli erotik filmlerimizide vardır. film başı 8.50 TL

4 – Yerli dizi Bölüm fiyatı: 150 bölüm altında diziler için 5 TL – – 150 bölüm üzerinde alanlar 4 TL – – Not: Bu fiyatlandırmalara harddisk dahil değildir.

Not: İndirmemizi istediğiniz arşivinizde olmasını istediğiniz vakit bulamayıp zaman ayıramadığınız içerikleri biz sizin yerinize indirip arşivleyip sizin için temin edebiliriz. Yerli, Yabancı film veya dizileri ister orjinal yada isteğe özel dublaj şeklinde harddisk dolum hizmetimiz bulunmaktadır. Çeşitli olarak müşterilerimiz için oyun, program, müzik ve belgesel gibi içerikleri indirme hizmetimiz vardır. Filmlerimiz 4K UHD televizyonlar için hazırlanmış denenmiş sorunsuzdur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir