Remux Filmler

Remux Filmler

Son zamanlarda sitemizde de ağırlık verdiğimiz Remux sunumlarında sık sık karşılaştığımız soruların en başında Remux nedir sorusu yer almaktadır. Diğer filmler den farkı nedir? Bu soruların yanıtlarını beraber arayalım.

Remux Nedir?

Remux aslında basit bir ifadeyle anlatmak gerekirse, Gerçek Bluray 2160p (4K) & 1080p görüntüdür. Bir film paylaşımın da bu ibareyi ( Remux ) görürseniz, bu filmin olduğu gibi diskteki haliyle korunduğunu, görüntüyle oynanmadığı, encode edilmediği anlamına gelir. Bir Remux sunum bize o film de alabileceğimiz en iyi görüntü ve ses kalitesini sunar. Bluray disc’ler 100, 66, 50 ve 25 gb arasında değişen boyutlara sahiptir. Genellikle Blu-ray disc’ler, Dvd lerde olduğu gibi bir sürü dosya ve klasör ile birlikte gelirler. Bluray disc’ler dünya üzerinde bölge bölge çıkarıldıkları için (Amerika, Avrupa vs.) genellikle bir bluray diskte hemen hemen bir çok dil ve alt yazı seçeneği mevcuttur ve gereksiz alan kaplamaktadır.

Blu-ray disclerde işimize yarayan Türkçe ve İngilizce hariç tüm dil seçenekleri ekstra özellikleri çıkartılarak yeni bir dosya oluşturma işlemine Remux denir. Remux işlemi sırasında ihtiyaç duyulan ses ve görüntüye herhangi bir kayıp verilmeden kalite düşürülmeden elde edilir. Remux filmler ise ham blu-ray diskin içerisinde dosyaların ayıklanarak yeniden birleştirilerek mkv formatına dönüştürülmüş halidir.

Görüntü, Çözünürlük ve Ses kalitesinden ödün vermeden ve de Blu-ray disc kadar alan kaplamasını istemiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ripleme ve Encoding işlemine maruz kalmadan gerçek 2160p (4K) & 1080p görüntü kalitesini sizlere sunuyoruz.

Sizler de aşağıdaki linkten Film listesini indirerek 1000 ‘lerce 4K Uhd 2160p Remux ve Bluray 1080p Remux Filmlerimizden sipariş verebilir ve bu yüksek çözünürlüklü filmlerin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek