4K Film Dolumu

4K Film Dolumu

4K UHD FİLM NEDİR?

Teknik bilgi kısmını özetleyecek olursak, günümüzde kaliteli video ya da film izlemek isteyenlerin en çok tercih ettikleri çözünürlük 1080p (1920×1080 piksel). 4K çözünürlüğün ise tam diyafram hali 4096 X 3112 pikseldir. Fakat biz piyasada 4K çözünürlüğün tam diyafram halini değil Quad Full High Definition (QFHD) halini göreceğiz. Çünkü TV sektörü 16:9 formatındadır ve yayınlar ona göre yapılmaktadır. QFHD ise 4 tane 1080p videonun bir araya gelmiş hali ve 3840×2160 halidir.

Yeni dünyanın film çözünürlüğünde geldiği son nokta. ”Dolby Vision, HDR 10+, Dolby Atmos ve DTS X

4K UHD Filmler

Bilindiği üzere 4K UHD 2160p film teknolojisi dünyada hızla yaygınlaşırken maalesef bizim ülkemizde pek yaygınlaşmamıştır. Bizlerde bu yüksek çözünürlük teknolojisine ayak uydurmak ve sizlerden gelen yoğun talep üzerine arşivimizde 4K UHD 2160p filmlere yer vermeye çalışıyoruz. Gün geçtikçe de film sayımızı artırıyoruz. 2021 yılı itibari ile 4K UltraHD dizilere de arşivimizde yer vermeye başladık. Türkiye de başka yerde göremeyeceğiniz ve sadece arşivimizde görebileceğiniz 4K UHD Filmler, orjinal hali korunarak ”Dolby Vision, HDR 10, Dolby Atmos ve DTS X teknolojisini sizlere sunuyoruz.

Türkiye’nin En Büyük 4K UHD Film Satış Sitesi

700 TB depolama alanı ve 550 Tb ulaşan arşivimizde 4K Film sayısı 1235’e ulaşmış durumdadır, kapasite olarak 72 tb civarındadır.

4K Film nereden alabilirim diyenlerin tek adresi hdddolumu.net. Dünyada çıkmış ve satışa sunulmuş bütün 4K UltraHD bluray filmleri arşivimizde görebilirsiniz. 4K UltraHD filmler, 4K UltraHD Diziler ve 4K UltraHD Belgesellerin tamamı gerçek ve orjinal 4K UltraHD Remux FilmlerdirÖzenle hazırlanmış, Türkçe sesleri ve Türkçe alt yazıları teker teker entegre edilerek, tam boy 4K afişleri ile birlikte arşive eklenmiş filmlerden sizlerde kendi 4K film arşivinizi oluşturabilirsiniz, dilediğiniz zaman izleyebilir ve bu yüksek çözünürlüklü filmlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Aşağıda bulunan linkten film listesini indiriniz ve içerikleri seçiniz. Daha sonra ışık hızında bir dolumla İstanbul içi Harddisk dolum, boyutuna bağlı olarak aynı gün elden teslim edebilir ve aynı şekilde elden teslim alabilirsiniz. İstanbul dışı ise kargo ile işlem yapılmaktadır. Eğer harddiskiniz yok ise ve harddiskin tarafımızca temin edilmesini istiyorsanız, stoklarımızda bulunan sıfır 2 yıl garantili 1-2-4-5-8 ve 10 tb harddisklerden dilediğinizi, seçtiğiniz içeriklerle beraber doldurulmuş şekilde alabilirsiniz. Her hafta yenilemeye gayret gösterdiğimiz arşiv içeriğimiz gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir…

 

Film Arşivi Listesini İndir

Bilgisayarınızda Excel uygulaması yoksa buradan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki İletişim kanallarından [ WhatsApp veya mail ] her hangi birisi ile günün her saati iletişime gecebilirsiniz.,

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
Tel & WhatsApp: yakında eklenecek
E-Posta: yakında eklenecek