Berkant Filmleri ve Hayatı

Son çaren artık sevişmek canım biliyorum ve çoğu zaman bende böyle hissediyorum. Bunun olmamla uzaktan yakından hiçbir alakası yok. Ama bazen hayat insanı sıkıştırdığında tek kaçış noktası yatağı ve partneri olmuyor mu sencede? Zevkin doruğuna ulaşılan o üst noktada insan kendini o kadar zihnen boşalmış hissediyor ki bunun yanında fiziksel olarak boşalmanın verdiği o devasa zevk bile bazen ufacık kalıyor ve insanı şaşırtıyor. İnsanlar yapıları gereği sıkıntıları böyle atmaya programlanmış olabilir bence. Bu yüzden aşkta bile kalbimiz kırılsa ve tamamen paramparça olsak her zaman çivi çiviyi söker diyebiliyoruz. Veya uğruna hayatımızı bile verecek kadar sevdiğimiz bir kadın veya erkeği kaybettiğimizde, duygusal olarak onun yerine kimseyi koyamayacağımızı düşündüğümüzde ve gerçekten koyamadığımızda başkalarıyla sevişebiliyoruz. Bunun aşkla veya karakterle alakası yok yani. Ben bunun insan doğasıyla alakası olduğunu düşünüyorum. Örneğin aşık olduğum bir adamdan ayrıldım ama bana ilgisi olan bir erkek olduğunu ve onu fiziksel olarak çok beğendimi biliyorum. Beni hakkımı vererek becerebileceğine de eminim. Bunu asla sevgilim varken veya aşıkken yapmamış ve erkek arkadaşıma bırak ihanet etmeyi adamın mesajlarına bile dönmemiş olmama rağmen kalbim kırıkken o adamı arayıp deliler gibi sevişip tek kelime bile etmeden çıktığımda rahatlıyorum.
Bunları sevgilimden intikam almak veya onu rahatsız etmek için yapmıyorum. Bu gerçekten ciddi bir ihtiyaç ve biz sinirliyken, açken, susuzken, enerjikken, depresifken ve tüm bunların hepsinin devam ettiği noktada bunu arzulayabiliyoruz. Çünkü zihnimizide fiziğimiz kadar boşaltmamız gerektiği artık genetiğimize kodlanmış durumda. Modern ilişkilerin çoğu zaten bu yöne doğru kayıyor ve tek eşli ilişkilerden daha çok tek gecelik ilişkiler yaşanmasının sebebi bu. Bunu asla ayıplamıyorum çünkü ben bir ve bununla gurur duyuyorum. İnsanlara bu konuda yardımcı olmak ve bu konuda insanlara yardımcı olurken açık açık kendimede yardımcı olmak gerçekten beni hem duygusal hemde fiziksel olarak tatmin eden yegane şey. Sende eğer böyle bir deneyim arıyorsan bu platformun kıymetini bilmeli ve beni aramalısın.

Hakkında Admin

Ayrıca Kontrol Et

Yücel Çakmaklı ddisk dolumu, Yücel Çakmaklı yeşilçam, Yücel Çakmaklı filmleri, Yücel Çakmaklı hayatı, Yücel Çakmaklı filmleri indir, Yücel Çakmaklı filmleri izle, Hdd dolumu

Yücel Çakmaklı Filmleri ve Hayatı

Biyografisi 1937 yılında Afyon’da doğdu. Bir süre sinema yazarlığı yaptı (Yeni İstanbul). Sinemaya asistanlık yaparak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir