Harddisk Dolumu Sipariş – Teslimat Ve Ödeme Yöntemi

Bu sayfadan harddisk dolumu konusunda sipariş, teslimat ve ödeme yöntemiyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Öncelikle Sitemde Yayınladığım Listeler Hafta da Bir Güncellenecektir. En Güncel Listeyi “[email protected]” Mail Adresime Mail Atarak Talep Edebilirsiniz.

Kargo gönderi yapmış müşterilerin listesi için tıklayınız…

 

Sipariş Yöntemi

Sitemde yer alan güncel film listesi sekmesinden arşiv listesinin indirmelisiniz. Listeden nasıl seçim yapacağınızı film listesinin yer aldığı konuda videolu anlatımı izleyerek öğrenebilirsiniz. Listeden seçimlerinizi yaptıktan sonra, excel dosyasını kaydedip email aracılığıyla bana iletmeli ya da dosyayı göndereceğiniz harddiskin içine kopyalamalısınız

Harici harddiskiniz yok mu ?

Harici harddiskler çeşitli renkler ve boyutlarda olduğu için harddisk seçimini size bırakmaktayım. Harici harddisk almaya mı karar verdiniz. Yapmanız gereken ilk işlem teknoloji marketlerin (mediamarkt, teknosa, vatan vs) online alışveriş sitelerine girmek. Daha sonra dolum yapılmasını istediğiniz harici harddiskinizi seçin. Harddiskinizi seçtikten sonra mutlaka Marmarapark, Torium ve PelicanMall avmlerdeki stok durumunu kontrol ediniz. Eğer belirttiğim avmlerde seçtiğiniz harddisk varsa ben sizin yerinize gidip faturalı ve komisyonsuz şekilde satın almaktayım. Satın aldıktan sonra harddisk dolumu işlemine başlayıp sizi bilgilendirmekteyim.


Teslimat Yöntemi

 

Eğer harddiskinizi kargo ile bana ulaştıracaksanız harddiskinizi kargolamanız gerekmektedir. Acele harddisk dolumlarınızda PTT kargo ile  Zonguldak, Çaycuma şubesine gönderim yapmalısınız. . Eğer acele bir harddisk dolumu isteğiniz yoksa harddisklerinizi direkt adrese göndermenizi rica ederim. Kargo firmaları, gönderileri 17:00 a kadar kabul etmektedir. Yani gün içinde verdiğiniz kargo, akşam 18:00 dan sonra yola çıkmakta ve ertesi gün sabah saat 9 civarı şubelere teslim edilmektedir. Biraz daha detaylı açıklamak gerekirse, pazartesi saat 17:00 dan önce verdiğiniz bir kargo, pazartesi 17:00 dan sonra yola çıkar. Mesafeye bağlı olarak ertesi gün yani Salı sabahı şubeye teslim edilir. Salı saat 10:00 sonra teslime çıkar ve Salı günü mesai saatlerinde teslim edilmektedir. Bütün kargo işlemlerinde ortaya çıkan  ücretlerin karşı tarafa ait olduğunu unutmayınız.

Eğer Zonguldak’ da ikamet ediyorsanız, mesai saatleri içerisinde Çaycumada, mesai saatleri dışında ise –  elden teslim edebilirsiniz.

Harddiskinizi kargo ile gönderdiyseniz, kargonuzu teslim aldıktan sonra sizi teslim aldığıma, harddisk dolumunun başladığına, harddisk dolum işleminin bittiğine ve kargoya teslim edildiğine dair bilgiler vermekteyim.

Ödeme Yöntemleri

 

Size 3 farklı ödeme yöntemi sunmaktayım.

1. Ödemeniz gereken ücreti, göndereceğiniz kargonun içine koyup gönderebilirsiniz. Fakat kargo personeline kesinlikle içinde para olduğunu söylemeyin.

2. Banka havalesi, size vereceğim Akbank hesabına havale veya eft çekip gönderebilirsiniz. Peki ücreti ne zaman göndereceğim? Ücreti harddiskinizin dolum işlemi bitip, kargoya teslim edilmeden önce ödemeniz gerekmektedir.

3. Elden teslim, harddiskinizi elden teslim ettiyseniz, görüşmemiz esnasında ücreti ödeyebilirsiniz.