Harddisk Dolum Bölüm Açıklama ve Anlatım

Türkiyenin en büyük ve en geniş media içeriğine sahip harddisk dolumu sitesimize hoş geldiniz. Hdd dolumu konusunda 250 TB depolama alanı ve 150 TB Devasa bir arşive sahip tek oluşum olan hdddolumu.com 10 yıllık bir emeğin ve özverinin ürünüdür. Bir arşivcinin en büyük özelliklerinden ilki depoladığı içeriklerin ileriye dönük yüksek çözünürlük, kaliteli ve hasarsız filmler olmasıdır. Bu aşamada arşive eklediğimiz bütün içerikler İnternet ortamında paylaşıma açılmış en kaliteli ve en sağlıklı filmleridir. Arşivleme aşamasında filmler teker teker kotrol edilerek varsa problemli olanlar çıkartılıp bu şekilde listeye eklemesi yapılmaktadır.

Teknolojinin nimetlerinden her zaman yararlamaktayız. Cebimizde veya çantamızda taşıdığımız harici harddisklerin içerisine Yüzlerce film koyabilir ve senelerce saklayabiliriz. Harddisk dolumuHdd dolumu, Film dolumu gibi hizmetlerden yararlanabilir, kendi sinema arşivimizi oluşturup istediğimiz yerde ve zamanda izleyebiliriz.

İnternette film izlemek için o kadar çok site varki aklımız karışıyor hangisini açıp izleyelim diye, karar kılıp birini açınca dakikalarca reklamlarla boğuşmak zorunda kalıyoruz ve beklediğimiz kaliteyide alamıyoruz. İşte tamda bu noktada biz devreye giriyoruz ve sizi kendi ev sinema sistemine kavuşturuyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken sitemizde bulunan Excel dosyasını indirmek ve orada istediğiniz filmleri seçip kaydetmektir. Sonrasında kaydettiğiniz listeyi sitemizde bulunan Mail veya WhatsApp üzerinden bize göndermeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra ışık hızında bir dolumla İstanbul içi Harddisk dolum, boyutuna bağlı olarak aynı gün elden teslim alınır ve aynı şekilde elden teslim edilir. İstanbul dışı ise kargo ile işlem yapılmaktadır. Her hafta yenilemeye gayret gösterdiğimiz arşiv içeriğimiz gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir..

Arşivimiz Nelerden Oluşuyor

  • 4K Uhd Filmler
  • Bluray 1080p Remux Filmler
  • Bluray 1080p Filmler
  • Bluray 1080p 3D Filmler
  • Yerli ve Yabancı Diziler
  • Yerli Filmler
  • Yetişkin Adult Filmler
  • Belgeseller
  • Yeşilçam Filmler

Hazırlamış olduğumuz Excel listesi geniş filtreleme seçeneği sunmaktadır. Film listesi hazırlanırken İlk önce ( Filmin Türkçe ismi, Orjinal ismi, Yapım yılı, Boyutu, Çözünürlüğü, Tür, Dil seçenekleri, Altyazı seçenekleri, İmdb puanı, Fragman izle gibi. Film arşivimizi indirip, exel’de açarak arşivimizi detayları ile görebilirsiniz.

Harddisk dolumu, Hdd Dolumu, Film Dolumu, Dizi Dolumu, 4K Film Dolumu vb. Hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aklınıza takılan konularda soru sorabilir, yardım alabilirsiniz.

Film Arşivi Listesini İndir